O NAS


mamboo o nas

Mamboo wartości

Kim jesteśmy?

Istniejemy od początku 2014 roku. Połączyła nas wtedy chęć umożliwienia organizowania przyjęć (początkowo dla dzieci), które nie byłyby oparte na słodyczach, napojach gazowanych, sztucznie dosładzanych sokach i niezdrowych słonych przekąskach. Zależało nam również, aby organizowane przez nas eventy odzwierciedlały nasz tryb życia, gust i zasady, którymi kierujemy się na co dzień.

I tak właśnie powstało Mamboo.

Od tego czasu wyspecjalizowałyśmy się w stylizacji eventów i organizowaniu personalizowanego kateringu dla firm na wszelkiego rodzaju eventy, konferencje, press-day’e, warsztaty i szkolenia, otwarcia nowych lokali, premiery produktów i.in.

Nasza oferta skierowana jest do osób, którym zależy nie tylko na ładnym wyglądzie potraw, ale także na ich smaku. Wszystkie nasze przekąski, dania czy ciasta są przygotowywane przy użyciu prawdziwego masła, ekologicznych jajek i mąk oraz warzyw i owoców od lokalnych dostawców. Używamy dobrej jakości składników, w miarę możliwości wykorzystujemy produkty ekologiczne. Na Państwa życzenie przygotujemy również katering dietetyczny, wegetariański, wegański czy bezglutenowy.

Nasz katering organizujemy też w zgodzie z duchem ekologicznym, przy wykorzystaniu biodegradowalnych materiałów, ograniczając zużycie tworzyw sztucznych oraz ilość odpadów.

Chcemy, aby nasze usługi były szyte na miarę. Dlatego nie tylko dopasowujemy menu do Państwa potrzeb, ale również dekorujemy wybrane miejsce wydarzenia, stylizując je do charakteru imprezy.

W organizację kateringów i stylizację wkładamy też bardzo dużo serca i energii, ponieważ chcemy, żeby ważne dla Was chwile przebiegły tak, jak o tym marzyliście.

Zapraszamy do kontaktu!

Natalka i Marysia